Komunikaty

Odpowiedź na zadane pytania do wniosku o wszczęcie postepowania o udzielenie zamówienia publicznego "Zakup i montaż podnośnika do basenu - urządzenie do transportu pionowego"

W związku z otrzymanymi pytaniami do zapytania ofertowego w dniu 30 września 2016 roku, Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niepełnosprawnych Ruchowo udziela odpowiedzi na zadane pytania:

  1. Pkt 4c – producent urządzenia oferuje 24 miesięczną gwarancje. w związku z tym nasza firma może zapewnić okres gwarancji równy okresowi gwarancji producenta.

 

           Zamawiający dopuszcza 24 miesięczną gwarancje.

 

 

  1. Pkt 4d- Wykonawca urządzenia nie może w swoim zakresie dostosować podłoża ani odpowiadać za istniejące podłoża, na którym ma zostać zamontowany podnośnik, Wykonawca w swoim zakresie odpowiada za prawidłowy montaż i trwałość podnośnika w okresie trwania gwarancji.


         Zamawiający zmienia zapis pkt 4d w warunkach oferty na poniższy zapis:Wykonawca odpowiada za prawidłowy montaż i jego trwałość w trakcie eksploatacji podczas trwania gwarancji.

 

  1. Pkt 4e -czas reakcji serwisu proponujemy zmienić na „od chwili zgłoszenia powiadomienie drogą e-mail” zamiast „powiadomienie telefoniczne”.

    Zamawiający zmienia zapis zgodnie z Państwa sugestią.

  2. Pkt 4e- czas reakcji serwisu wnioskujemy zmienić na łączny czas reakcji serwisu i naprawy nie może przekraczać 14 dni roboczych licząc od chwili zgłoszenia, jednak w sprowadzeniu części od producenta do 30 dni roboczych.


          Zamawiający zmienia zapis zgodnie z Państwa sugestią.

  1. Pkt 4e – informujemy także że nasza firma  nie jest w stanie zapewnić urządzenia zastępczego na czas naprawy. Wnioskujemy o usunięcie zapisu.

    Zamawiający usuwa zapis w punkcie 4e.

  2. Pkt 5 - wnioskujemy o termin realizacji wynoszący 45 dni. 30 dniowy termin jest zbyt krótki aby wyprodukować, sprowadzić i zamontować podnośnik.


          Zamawiający dopuszcza taki okres realizacji.

 

Z poważaniem:

W imieniu Zamawiającego

Dyrektor SOSW w Busku Zdroju

Wiadomość powiązana z

Organ

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 03-10-2016 r.
Dokument wytworzony przez: Dyrekcja
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 03 października 2016 14:29
Dokument wprowadzony do BIP przez: Waldemar Wójcik
Ilość wyświetleń: 461
03 października 2016 14:42 (Waldemar Wójcik) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 października 2016 14:40 (Waldemar Wójcik) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 października 2016 14:39 (Waldemar Wójcik) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)